TEKSTESHQIP

Gjonny
Pjes E Jetes Time
Lyrics
(Feat. Kusha & Real K)

REf. (Kusha)
t'kerkoj A...
dua ty te tkem praan
se je ti pjes e jetes timeee
(2x)

sa shum te dua un ty
jo ti ket nuk e di
edhe n'enrra un ty te shoh
dua te shoh tani

dua te tkem un ty pran
te jemi ne nje divan
eja te lutem mu afro

ket jet me ty un e du
jo ti nuk mundesh pa mu
zoti e din se sa shum te du

ket jet me ty un e du
jo ti nuk mundesh pa muuu
baby I LOVE YOU

REf. (Kusha)
t'kerkoj A...
dua ty te tkem praan
se je ti pjes e jetes timeee
(2x)

pse kur bi me flejt
menen e kom te ti
zgjona ne mengjes me e mira m'kujtohet dhe ti
je nje engjull qe je lind vetem per mua
koha vjen e shkon por gjithmon do te dua

je ajo qe e menoj jeten me ty ta kaloj
ndjenjat te realizoj qa kom n'zemer te kerkoj
po tutna ec vazhdimi vetem ne te dy
ta jetojm jeten ton qysh e endrrova

je numer 1 per mu je femna qe e du
pot pelqej e pom pelqen
t'kuptoj edhe pse sje me mu
faliminderit shum ma dhe mundsin me tu afruu
gjithqka shpejt kalon kur ti je me mu

REf. (Kusha)
t'kerkoj A...
dua ty te tkem praan
se je ti pjes e jetes timeee
(2x)

DËRGOI: