TEKSTESHQIP

Gjovani Gjonaj, Vjollca Luka, Tini & Ilire Ismajli
Ashik O Djale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ashik O Djale" kënduar nga Gjovani Gjonaj, Vjollca Luka, Tini & Ilire Ismajli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin, tekstin dhe orkestrimin e mori përsipër Naim Krasniqi.