TEKSTESHQIP

Gjyle Collaku
Nese Nje Dite
Lyrics

2x
mos me pyet si jam,kur e din si ndjehem
mos loto nese shkoj e skethehem

refreni 2x

nese nje dite troket ne dere
dhe me kerkon falje 1000here
nuk do te gjesh tek une pranvere
....
asnjehere nuk do te gjesh tek une pranvere

2x
nese ta kthej shpinen e me nuk te flas
me thuaj lamtumire e mos me ndjek pas

refreni