TEKSTESHQIP

Gjyle Qollaku & Meri
Zeri Yt Melodi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zeri Yt Melodi" kënduar nga Gjyle Qollaku & Meri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike, tekstin dhe okestracionin e mori përsipër Naim Krasniqi.