A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gjyste Vulaj - Une Esell Ti Abuzuar


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hit Selection"

Song from the album:

"Shah Mat"


si para nje gjumi te gjate
me jane lodhur syte
me flet si i flladitur
e kjo po me mbyt
ndjej sikur nuk bej ne hije ne djell
sepse ti me rin larg sa te kam ne qiell
nuk me then askush kam nje zemer hekur
por ti kur me rin larg
ndihem se vdekur
mos qendro si hu-gardhi para meje ti
me josh me lajka sonte ashtu siq din ti

Refreni 2*
un un un e uritur ti ti ti i ngopur je
une esell per cdo nate ti abuzuar nga ajo vjen

pjesa 2

si para nje gjumi te gjate
me jane lodhur syte
me flet si i flladitur
e kjo po me mbyt
ndjej sikur nuk bej ne hije ne djell
sepse ti me rin larg sa te kam ne qiell
nuk me then askush kam nje zemer hekur
por ti kur me rin larg
ndihem se vdekur
mos qendro si hu-gardhi para meje ti
me josh me lajka sonte ashtu siq din

Refreni 4*
un un un e uritur ti ti ti i ngopur je
une esell per cdo nate ti abuzuar nga ajo vjen


Lyrics submited by Liridona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019