A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Gjyste Vulaj - Puthje E Fundit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Shah Mat"


ty kush te merziti
jo zemer te priti
shkon dhe nuk me thua asnj fjal
do te jesh me mua
me buzet e tua
do lendosh nje zemer tjeter prap
aaa
sot jemi te huaj
aaa
sot per ty vuajjj
vaj vaj vaj vaj
un pa ty do te qaj
ama ti ni puthje
te fundit mmm ama\
ama ti ni puthje
te fundit mmmmhh reff.2

aaa sot jemi te huaj
aaa sot per ty un vuaj
vaj vaj vaj
un pa ty do te qaj
ama ti ni puthje
te fundit mmmhhh ama
ama ti ni puthje te fundit mmmhhh reff.2

vaj vaj vaj
un pa ty do te qaj ama ti ni puthje
te fundit mmmhh ama ]
ama ti nje puthje te fundit mmhh
reff.2


Lyrics submited by Sara
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019