TEKSTESHQIP

Gjyste Vulaj
O Çoban
Lyrics
(Feat. Bashkim Alibali)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Çoban" kënduar nga Gjyste Vulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike dhe orkestrimin e punoi Sokol Vulaj, teksa autor i tekstit është Jorgo Papingji.