Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Glaugus Furtuna
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Gussi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. I biri i Alban Furtunes eshte rritur me dashuri dhe pasion ndaj muzikes jo vetem nga i ati, por dhe nga e tere familja e tij e perbere nga muzikante te talentuar. Nuk kishte si te ndodhte ndryshe. Mesa duket mbiemri Furtuna do te vazhdoje te qendroje i palekundur ne tregun e muzikes shqiptare e kosovare, duke qene se Glaugusi eshte shprehur se do te vazhdoje ne te njejten rruge te suksesshme si i ati. Nga Glaugus Furtuna priten dhe krijime te rra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Alban Furtunës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriano Rama

Klejti Mahmutaj

Genti Deda

Stiv Boka

Klinti Çollaku

Dylan

Gerard Merdani

Deklan

Xhevi

Ardit Çuni

Tags: Gussi, Glaugus Furtuna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet