Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gloria Lecaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Fredrikstad 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Gloria Lecaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo eshte vajza e kengtarit Meti (Muhamet Lecaj). Gloria u be e famshme me coverat, emitimin e Dafina Zeqirit, kur ishte vetem 3 vjeqare. Më datë 12 Maj 2016, Gloria Lecaj publikon videoklipin "Per Ju Gloria". Më datë 1 Gusht 2016, Gloria Lecaj publikon videoklipin "Te Festojme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enea Jakupi

Anisa Hoda

Jasmina Hako

Sara Mulliqi

Eanda Nishevci

Pranvera Ismaili

Kanina Pllana

Jonila Demiri

Urtina Ramadani

Eda Maliqi

Tags: Gloria Lecaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet