Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Muhamet Lecaj
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Metiz është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Meti quhet Muhamet Lecaj dhe ne vitin 1999 emigroi jashte Kosoves drejt Norvegjise. Qysh prej asaj kohe jeton dhe vepron ne Norvegji. Më datë 25 Nëntor 2015, Meti publikon videoklipin "Veq Ty Te Deshta". Më datë 8 Dhjetor 2017, Metiz publikon videoklipin "Magnet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Driton Ajeti

Neki Emra

Korab Shaqiri

Shpat Deda

Vedat Ademi

Berkan

Kelly

Klejvis Saliaj

Erjon Korini

Luiz Ejlli

Tags: Metiz, Meti, Muhamet Lecaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet