Më mbaj mend (për 1 muaj)

Goldi Halili - Emrin Tim Do Ta Bej Vete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

jam nje vajze vajze e re e ma do zemra ne kte bote mrekulli plot me endrra
jam nje vajze vajze e thjesht krejt normale
ne kte bote me pelqejne endrrat reale
te kendoj e te kercej endrren time do ta gjej
sa deshire te madhe kam qe te jem ajo qe jam s'dua emer s'dua fame
boten dua
sa deshire te madhe kam qe te jem ajo qe jam s'dua emer s'dua emer s'dua fame boten dua
ref:2
nuk pelqej e nuk shikoj endrra qellore
jam ne toke e endrra ime eshte toksore

Ky tekst u dërgua nga FbhjgPublikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Më Shumë Këngë Nga Goldi Halili:


Komente 0


Goldi Halili - Emrin Tim Do Ta Bej Vete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emrin Tim Do Ta Bej Vete".
3. Video është e këngës "Emrin Tim Do Ta Bej Vete", por nuk këndohet nga Goldi Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.