TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Unë Të Du Përjetë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unë Të Du Përjetë" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, projekti muzikor ka ardhur tek shikuesit i realizuar në prizmin vizual edhe me një klip muzikor, për produksionin e të cilit është kujdesur ProMedia. Videoklipi u publikua me datë 2 Maj 2023. Autor i melodisë dhe arranzhues i muzikës është Artan Mezini (Arti Rec), teksa kënga vjen me vargje nga Fadil Topalli.