TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
A M'ke Harru?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A M'ke Harru?" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një sukses sa më të madh, ky materiali muzikor u prezantua para audiencës i kompletuar tejet mirë edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 2 Gusht 2023. Kompozitori i këngës dhe arranzhues i muzikës është Artan Mezini (Arti Rec), teksa kënga ka punuar si tekstshkrues Fadil Topalli.