TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Ty Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ty Dashni" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe arranzhimin e shkruajtën Gents Studio, teksa kënga vjen me vargje nga Fadil Topalli.