TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Tahir Zemaj
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Tahir Zemaj" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Tahir Zemaj".
INFO
Ky produkt muzikor prezantohet i plotësuar tejet mirë edhe me videoklip, për të cilin është bashkëpunuar me Raif Sinik. Ky videoklip u publikua më 25 Maj 2024. Për kompozimin dhe për orkestrimin punoi Astrit Halimi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Ismail Malaj.