Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ahmeti & Dardan Ahmeti - Kiss Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Granit dhe Dardan kanë publikuar para disa dite këngën e tyre më të re “Kiss Me”, një këngë që ngadalë po bëhet një hit veror
Graniti ka disa vite që merret me muzikë dhe ka të publikuara disa projekte deri më tani, të cilat dëshmojnë profesionalizëm të lartë, e jo vetëm.

Dardani me muzikë ka filluar qe një vit e gjysmë, dhe deri më tani ka realizuar dy videoklipe së bashku me Granitin, kurse ky është projekti i tretë që e kanë bërë bashkëpunim, por me i veçanti dhe më i rëndësishmi që pretendohet ti hap dyert e suksesit djemve.

Teksti i projektit “KISS ME” është bërë nga Petro Xhori, ndërsa muzika është punuar nga Irkenc Hyka, me videoklip të “MARVIN FILMS”.

Kënga është publikuar në kanalin e ArkivaShqip, ndërsa si Music Manager i komplet këtij projekti është, Labinot Nuraj,
Granit Ahmeti & Dardan Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/05/2016
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Irkenc Hyka


Granit Ahmeti & Dardan Ahmeti - Kiss Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss Me".
3. Video është e këngës "Kiss Me", por nuk këndohet nga Granit Ahmeti & Dardan Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ahmeti:


Komente 0