TEKSTESHQIP

Greta Berati
Shega Guracake (Potpuri)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shega Guracake (Potpuri)" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor është përcjellë para audiencës i kompletuar me shije me klip muzikor, i cili është krijuar nga Shqipja Master. Videoklipi u publikua me datë 27 Dhjetor 2011. Autor i orkestrimit është Adem Berati.