Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Greta Koçi - Njeher Po, Njehere Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Mos Shiko Tjetër"
Prane zemres time je ti, te degjosh muzik
Ketu ri me mua, jo nuk e di pse ngurron
te ke emocion shum te dua

ReF

Njeher po , njehere jo
sme pelqejn trillet e tua
a me do a sme do,
perse kurr ti nuk ma thua

Njehere po, njehere jo
e lojra lojra ska me mua
a me do a sme do,
per sigurt ti nuk po ma thua

Naten ne ender shikon dhe imagjinon
si kur je ti prape me mu,
ri ketu e mos ik jeta eshte muzik
shum te duaa

ReF

Njeher po , njehere jo
sme pelqejn trillat e tua
a me do a sme do,
perse kurr ti nuk ma thua

Njehere po, njehere jo
e lojra lojra ska me mua
a me do a sme do,
per perse kurr ti nuk po ma thua


Ky tekst u dërgua nga  ardita
Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet