Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Bam Bam Bam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

E po te fluturoja per nje nate
do te ishe lindur njeri me fat
frymen eren tende me vete e kam
diellin henen e fjalen bam
po te adhuroje nje mekat do te ishe dehur njeri me fat
une vertet kam lindur per ty jam ora e jetes qe ben bam bam

ti do mos ma thuaj luaj luaj pak luaj luaj paaaak
une dua t'ma thuash vuaj vuaj pak vuaj vuaj paaak

Eja per nje nate do te ishim ndeur ne shtrengat
do te kishim vdekur pak nga pak
mua dhe ty nje qiell na ndan

po te adhuroje nje mekat do te ishe dehur njeri me fat
une vertet kam lindur per ty jam ora e jetes qe ben bam bam

Zgjohu zgjohu mos fli sonte
bam bam bam bam
....... s'degjon ti
te kam pritur ndaj s'do ikesh prap
do te prek zemren me lote
Bam Bam bam bam degjo sonte
Digjma Digjma endrren siq di ti
te kam pritur ndaj sdo tikesh prap
vec me ler te te shoh sooooottt

Eja per nje nate do te ishim ndeur ne shtrengat
do te kishim vdekur pak nga pak
mua dhe ty nje qiell na ndan

po te adhuroje nje mekat do te ishe dehur njeri me fat
une vertet kam lindur per ty jam ora e jetes qe ben bam bam

ti do mos ma thuaj luaj luaj pak luaj luaj paaaak
une dua t'ma thuash vuaj vuaj pak vuaj vuaj paaak

Zgjohu zgjohu mos fli sonte
bam bam bam bam
....... s'degjon ti
te kam pritur ndaj s'do ikesh prap
do te prek zemren me lote
Bam Bam bam bam degjo sonte
Digjma Digjma endrren siq di ti
te kam pritur ndaj sdo tikesh prap
vec me ler te te shoh sooooottt

Bam Bam bam bam degjo sonte
Digjma Digjma endrren siq di ti
te kam pritur ndaj sdo tikesh prap
vec me ler te te shoh sooooottt
me ler
me ler te te shoh soooooooot
ouuuuuuu bam e bam e bam bam e bam e bam


Ky tekst u dërgua nga GezimiGreta Koçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Greta Koçi - Bam Bam Bam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bam Bam Bam".
3. Video është e këngës "Bam Bam Bam", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0