A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Greta Koçi - Cdo Hap Eshte Nje Peng


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Video Produksioni:

Alexander Video

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer 2011"


Edhe pse sme mendon
Shpirti jot sme harron
Mos kujto se une se di
te mendoj ndonjehere
Gjysma zemres me therr
Te kujtoj dhe une tani

Do te fal ndonjehere
asnjehere ndonjehere
se dii
me kupton e besoj
jeten tende jetoj
PAVARSISHT SE UNE JE TIIII

Refreni:
Rruges kujtohuu ti
Jeta s'eshte veq nje rreng
Jam e sigurt tani me kujton
Cdo hap esht peng (2x)

Veten do xhgenjej
Me te njejten monedhe do ta kthej
Ate qe bere tii
Ti se kupton
Jo me ngaterron
SE JETA KETU S'MBAROONNN..

Do te fal ndonjehere
asnjehere ndonjehere
se dii
me kupton e besoj
jeten tende jetoj
PAVARSISHT SE UNE JE TIIII

Refreni:
Rruges kujtohuu ti
Jeta s'eshte veq nje rreng
Jam e sigurt tani me kujton
Cdo hap esht peng (2x)

C'do hap eshte nje pengg..


Ky tekst u dërgua nga Albu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019