A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Greta Koçi - I Besova


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  88

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/02/2016

2016-02-19T14:07:58

Music:

Greta Koçi

Lyrics:

Gold AG


Më mirë pa ty unë vetem po rri,
jo nuk po du me t'pa me sy
oooh me mirë jam vetë,
unë po ndihem okej
qe nuk te kam ty,
më nuk ka rendesi.

REF.:
I besova fjalve tua
kur me thoje shumë te dua
kur te miren e te keqen
e ndaje me mua.
T'pata nzemer, t'pata mrena
fjalet tua ishin rrena
un e ti o zemra jeme
më kurgjo nuk kena.

T'njoha si burrë, por se deshmove kurr.
T'pata si tatoo ku do ne lekurë
oooh me mirë jam vetë,
unë po ndihem okej
qe nuk te kam ty,
më nuk ka rendesi.

REF.:
I besova fjalve tua
kur me thoje shumë te dua
kur te miren e te keqen
e ndaje me mua.
T'pata nzemer, t'pata mrena
fjalet tua ishin rrena
un e ti o zemra jeme
më kurgjo nuk kena.

Maall kur do te kesh
mu s'do me gjesh vetëm do jesh...
Do të mungoj tjetren kur ta kesh
ke humb nje mbreteresh
vetem do jesh

REF. x2:
I besova fjalve tua
kur me thoje shumë te dua
kur te miren e te keqen
e ndaje me mua.
T'pata nzemer, t'pata mrena
fjalet tua ishin rrena
un e ti o zemra jeme
më kurgjo nuk kena.


Lyrics submited by Ujevarae-Cards (3)

U krijua nga Klaudia bakalli 2018-03-30 13:10:36
Maall kurdo te kesh
Mu s'do me gjesh vetem do jesh....
Do te mungoj kur ta kesh
Ke humb nje mbreteresh
Vetem do jesh
2018-03-30 13:10:20
t'njoha si burre por se deshmove kurr
T'pata si tatuu ku do ne lekure
oooh me mire jam vete
U krijua nga Majlinda 2018-03-30 12:58:30
I besova fjalve tua
Kur me thoje shume te dua
Kur te miren e te keqen
E ndaje me mua

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019