A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Greta Koçi - Atij


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  138

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/02/2017

2017-02-19T17:18:35

Music:

Alandy

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)


Hej ti, veç natën ti po m'thërret
hej ti, zemra jem ty po t'pret.
Edhe pse më le, e di ku ti je
prap te une, ti do kthehesh.
Aty ku ti je, veç aty ka jete.
Hajde tash' mos më le vete
M'thuaj, pse po t'du ty kaq shumë
M'thuaj, çfare të bëj tash unë

Hey Baby, I know that you want me
Hey Baby, I know that...

Refreni 2x:
Po më duket une kaq, kaq e pata.
Se vetem Ti, mi nxjerr senet e prapta
Po më duket une kaq, kaq e pata.
Kur jam me ty une s'jam e afta

Kur shpirtin ma ke marr
e ike, a i re pishman
Kur për ty e kam zhvesh zemrën
e ta kam dhëne fal.
Aty u nala,
për ty u nala,
se di ca bona
që sot s'të kam ketu

M'thuaj, pse pot du ty kaq shume
M'thuaj, çfare të bëj tash unë

Hey Baby, I know that you want me
Hey Baby, I know that...

Refreni:
Po më duket une kaq, kaq e pata
Se vetem ti mi nxjerr senet e prapta
Po më duket une kaq, kaq e pata.
Kur jam me ty une s'jam e afta

e-Cards (1)

U krijua nga E.V 2019-05-03 22:19:22
Po më duket unë kaq, kaq e pata
Vetëm ti mi nxjerr senet e prapta
Po më duket unë kaq, kaq e pata
Kur jam me ty, unë s'jam e afta

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019