A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Greta Koçi - Nuk Ka Dashni  (Feat. Genc Prelvukaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  126

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/06/2017

2017-06-17T13:00:00

Featuring

Genc Prelvukaj

Teksti:

Genc Prelvukaj


E dua edhe nje jete, ta ndaj me ty
Dikur kisha nje zemer, sot i kam dy

Njehere afer, njehere larg
por ne shpirt bashke
Jo asnje sikur ti
une nuk kam me dasht'

Se ti veç i jemi je
E zemren ta kam fal ty
Cdo dite me shume te ndjej
Ty me shume te ndjej

Ref:
Ti s'e din
sa m'ka marr malli me t'pa
S'ka njeri, largsi
që mundet me na nda

Nuk ka dashni,nuk ka dashni
Me te madhe se kjo qe e kena na 4x

Më e dashtuna jeme,
vendin tënd se merr tjetra
Neve nuk na ftofin,
as 10mije kilometra
Distance,te jesh e bindun
Per njoni tjetrin jena t'lindun
Cdo fjale per ty shpirt
Buron prej zemre
Ti je sikur yjet,
ben drite ne jeten teme
Krejt ca kam ty ti fali
Kur ti je larg se din sa m'merr malli
Po du me nda me ty shtratin, jorganin
Me t'puth per mengjes, me ta ni zanin
Yeap,fillojn ënderrat tona
Kur na jena bashk
Krejt bota eshte e jona

Ref:
Ti s'e din
sa m'ka marr malli me t'pa
S'ka njeri, largsi
që mundet me na nda


Ky tekst u dërgua nga Laureta KelmendiiKartolina (1)

U krijua nga E.V 2019-05-04 13:39:41
E dua edhe një jetë
Ta ndaj me ty
Dikur kisha një zemër
Sot i kam dy

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019