Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Pash Dy Syte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Gezimet në jetë për mua ishin të rralla
e premtimet tua vetëm përralla
koha kot kalon se dhembja nuk treti
eee zemra s'e pranon realitetin
Sa herë ti ke dalë me tjetrën fshehur
krejt, krejt i kam dit
por vetëm kam heshtur
kam heshtur dhe kam shpresuar
se dhe ti një ditë do t'kesh ndryshuar

Pash dy sytë në ballë, dy syt në ballë
a e din sa kam duruar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar,
pash dy sytë ne ballë, dy sytë ne ballë
a e din sa kam duruar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar
me njeriun e gabuar.

Gezimet ne jetë per mua ishin të rralla
e premtimet tua vetëm perralla
koha kot kalon se dhembja nuk treti
zemra s'e pranon realitetin.
Sa herë ti ke dalë me tjetrën fshehur
krejt, krejt i kam dit
por vetëm kam heshtur
kam heshtur dhe kam shpresuar
se dhe ti një ditë do t'kesh ndryshuar

Pash dy sytë ne ballë, dy sytë ne ballë
çka ke mendu kur më ke tradhtuar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar,
pash dy sytë ne ballë,dy sytë ne ballë
a e din sa kam duruar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar
me njeriun e gabuar.
Greta Koçi
Publikimi: 28/03/2020
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani


Greta Koçi - Pash Dy Syte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pash Dy Syte".
3. Video është e këngës "Pash Dy Syte", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:


Komente 0