Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Koçi - Tradhetar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhetar".
3. Video është e këngës "Tradhetar", por nuk këndohet nga Greta Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Koçi - Tradhetar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Komente

Asnjë Koment

30/04/2020

2020-04-30T18:30:11+00:00Hej tash fjalet moren vend
Me tjetren sonte ti po flen, genjeshtar je
Esht fakt, s'e kam xhelozi
Por sot e di se,kush ishe ti, gjithe jeten

N`pranveren e von asnji trendafil
Mo nuk qel, ti me mashtron pa stil,pa nivel
Hej ndoshta u be mire
Une e kisha shum veshtire ta bindi veten

Esht fakt kam shum xhelozi
Por sot e di se kush ishe ti,gjith jeten

N`pranveren e von asnje trendafil
Mo nuk qel
e ti me mashtron pa stil pa nivel
ti nuk i pate kto mekate nga dashuria
ti vec deshte me mposhtnu aaa
nuk e don ti tjetren e ke vec nga mania
cka po t dukem ty kur po m rren ne sy
mekatar jeee
ti mundesh me m’thy o te njoh mire une ty
ose tradhtar je


Më Shumë Këngë Nga Greta Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet