TEKSTESHQIP

Greta Koçi
Motra Ime
Lyrics

E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
Zemren dukat e ka shpirtin e bardhe e ka
motra jeme, sot prej meje don me u nda
kemi qesh kemi qa,
cdo te mire e kemi nda
sa gezon ky shpirt sot
nuse me te pa
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime 2x
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
per ty sot do kendoj bota le ta degjoj
motra jeme,askerkush s'do t'me ndaloj
me e djeg e me e kall
per ty vallen do ta marr
per ty motra ime une e shuj dynjane
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime 3x
e bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime
E bukura ime o motra ime
e pac jeten vec gezime 4x
E bukura ime,krejt le ta dine
s'behen dy si motra ime

DËRGOI:
INFO
Më datë 1 Maj 2022, Greta Koçi publikon videoklipin "Motra Ime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Greta Koçi, teksa për arranzhimin u kujdes Edlir Begolli.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200