TEKSTESHQIP

Greta Koçi
Alo Alo
Lyrics

Alo zemer a po m'degjon?
Prej se ike, vetem jam
vetem edhe zemra m'dhemb
pa ty zemra po m'dhemb
Ref
E di kur pi nje gote ti me kujton
edhe me dasht dot s'me harron
ah kesaj zemre gure kam me i ven
ki me m'lyp,po do jet vone
Alo alo zemra ime,
ku eshte jeta ime?
Çele, çele telefonin,vec pak sa me ta ni zonin
Alo alo zemra ime,
ku eshte jeta ime?
Çele, çele telefonin,se po du me ta ni zonin
Alo zemer,a po m'degjon?
Ku e ke ate telefon?
Hape hape sa s'eshte vone
alo alo ti me m'thone
E di kur pi nje gote ti me kujton
edhe me dasht dot s'me harron
ah kesaj zemre gure kam me i ven
ki me m'lyp po do jet vone 2x
Alo alo zemra ime,
ku eshte jeta ime?
Çele çele telefonin,vec pak sa me ta ni zonin
Alo alo zemra ime,
ku eshte jeta ime?
Çele çele telefonin,se po du me ta ni zonin 2×

DËRGOI:
INFO
Më datë 27 Tetor 2022, Greta Koçi publikon videoklipin "Alo Alo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Greta Koçi, teksa për arranzhimin u kujdes Edlir Begolli. Videoklipi u prodhua nga kompania MagicPro.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200