TEKSTESHQIP

Greta Koçi
Nuse
Lyrics

M'ka ba nana nuse
per ty djal Shqipnie
per ty djal i mire
qe e kalle zemren time
Drita ime,jeta ime,ti je me i miri
Ta jap doren edhe zemren
Dashnise ti dal tymi
Do ta kall do ta kall
Sonte me festu
O po kush ka ra n'dashni
le ta djeg me mu
Ref:
M'ka ba nana nuse
Per ty djal Shqipnie
Per ty djal i mire
qe e kalle zemren time
M'ka ba nana nuse,
per ty djal Shqipnie
per ty djal i mire
qe e kalle zemren time 3x
Ma jep fjalen ma jep fjalen
se do rrish me mua
Ne te mire,ne te keq
Do me thuash te dua
Do ta kall do ta kall
Sonte me festu
O po kush ka ra n'dashni,
Le ta djeg me mu
M'ka ba nana nuse,
Per ty djal Shqipnie
Per ty djal i mire
qe e kalle zemren time
M'ka ba nana nuse
per ty djal Shqipnie
per ty djal i mire
qe e kalle zemren time

DËRGOI:
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj produkti muzikor është bërë i disponueshëm online nga sfera vizuale edhe me videoklip muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Magic Production. Videoklipi u publikua me datë 21 Maj 2023. Autore e muzikës dhe autore e tekstit rezulton të jetë vetë këngëtarja, teksa këngën e orkestroi Edlir Begolli.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200