Më mbaj mend (për 1 muaj)

A.D.A. - Edhe Nje Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Gjithkush ka nevoje per nje njeri... te sinqerte
Gjithkush ka nevoje per nje fjale... te drejte

Mesi nates... bashke kalonim
bashke jetonim ne nje fryme
Ndoshta te dy gabonim
ndoshta eshte i vetmi ngushellim qe kam une

Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Ate vajze me sillni sillni sillni
Kilomentra zerin tim percillni
Vetem dhe nje nate te lutem
Vetem dhe nje nate

Si munda te shkel ate premtim ...qe dhashe
Si munda te mos njoh me ... me pas
Heshtja e nates i zgjuar i vetem kaloja
i vetem mendoja per ty
Pse duhet te ndryshoja
pse duhet te ndaloja se ndjeri per ty

Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Ate vajze me sillni sillni sillni
Kilomentra zerin tim percillni
Vetem dhe nje nate te lutem
Vetem dhe nje nate

Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Ate vajze me sillni sillni sillni
Kilomentra zerin tim percillni
Vetem dhe nje nate te lutem
Vetem dhe nje nate


Ky tekst u dërgua nga inohxA.D.A.
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Arjon Gjini & Alban Skënderaj
Teksti: Arjon Gjini & Alban Skënderaj
Orkestrimi: Arjon Gjini


A.D.A. - Edhe Nje Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Nje Nate".
3. Video është e këngës "Edhe Nje Nate", por nuk këndohet nga A.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0