Live Video

A.D.A. - Edhe Nje Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2012

2012-10-15T11:48:23

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Arjon Gjini

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012
Gjithkush ka nevoje per nje njeri... te sinqerte
Gjithkush ka nevoje per nje fjale... te drejte

Mesi nates... bashke kalonim
bashke jetonim ne nje fryme
Ndoshta te dy gabonim
ndoshta eshte i vetmi ngushellim qe kam une

Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Ate vajze me sillni sillni sillni
Kilomentra zerin tim percillni
Vetem dhe nje nate te lutem
Vetem dhe nje nate

Si munda te shkel ate premtim ...qe dhashe
Si munda te mos njoh me ... me pas
Heshtja e nates i zgjuar i vetem kaloja
i vetem mendoja per ty
Pse duhet te ndryshoja
pse duhet te ndaloja se ndjeri per ty

Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Ate vajze me sillni sillni sillni
Kilomentra zerin tim percillni
Vetem dhe nje nate te lutem
Vetem dhe nje nate

Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Edhe nje nate rri me mua dhe nje nate
Ate vajze me sillni sillni sillni
Kilomentra zerin tim percillni
Vetem dhe nje nate te lutem
Vetem dhe nje nate


Ky tekst u dërgua nga inohx