TEKSTESHQIP

Grupi Diamant
Potpuri Dasme 2018
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasme 2018" kënduar nga Grupi Diamant.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, materiali muzikor erdhi tek audienca e gjerë i punuar me profesionalizëm edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 8 Tetor 2018.