TEKSTESHQIP

Grupi Labia
Kjo Unazë (Potpuri Gezuar 2022)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Unazë (Potpuri Gezuar 2022)" kënduar nga Grupi Labia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Nexhi Vuniqi.