Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Mister

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Grupi Mister është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1996, Grupi Mister marrin pjesë në Festivali i 35-të në RTSH me këngën "Krimi Nuk Jam Une". Në vitin 2003, Grupi Mister publikojnë albumin "Mister"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Ervin Bushati

Shto profile

zyrtareMister (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Korgelt

Bulza

Exception

Plisat

Tracks Band

Revolt Klan

Natyral

Spirit Voice

Alar Band

Marigona

Tags: Grupi Mister, Mister, Ervin Bushati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet