TEKSTESHQIP

Grupi Bences
Te Desha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Desha" kënduar nga Grupi Bences.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.