TEKSTESHQIP

Grupi Polifonik I Bençes
Behari Që Le Behar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Behari Që Le Behar" kënduar nga Grupi Polifonik I Bençes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Maliq Lila.