Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

GSIIM - About Love  (Feat. Ilda Krama)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2018

2018-11-25T16:00:04+00:00

Featuring

Ilda KramaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "About Love" kënduar nga GSIIM.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga GSIIM i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet