TEKSTESHQIP

Guximtar Rushani & Mirlinda
Vjen Nje Bote Tjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjen Nje Bote Tjeter" kënduar nga Guximtar Rushani & Mirlinda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.