Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Nisu Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Tash mblidhi plackat edhe shko
ngadalisu mbrapa mos shiko
sdua te mi shohesh syt e mi
sdua te kuptosh se qaj per tyy

ref:
I`m free kur me Together
me mire me lot ne syy
se sa te vuaj Forever
nisu tash ske obligime
mos u shqeteso ti per mu
e per zemeren timee

Ti mos me thua je pendu
Ska efekt un spo du me ndegju
Do te behem me e fort se ti
ky Kapitull squhet dashurii

Ref:
I`m Free Kur me Together
me mire me lot ne sy
se sa te vuaj Forever
nisu tash ske obligime
mos u shqeteso ti per mu
e per zemeren time


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina

Habibe Ostreni - Nisu Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisu Tash".
3. Video është e këngës "Nisu Tash", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0