Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Hajrulla Emini & Besa Rika - Rush E Rexhja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/12/2012

2012-12-23T20:37:48+00:00

Më Shumë Nga

Besa RikaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rush E Rexhja" kënduar nga Hajrulla Emini & Besa Rika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajrulla Emini & Besa Rika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajrulla Emini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet