Audio

Hajrulla Emini - Sa Here Nise Me Dal Pranvera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2012

2012-12-23T20:52:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Here Nise Me Dal Pranvera" kënduar nga Hajrulla Emini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajrulla Emini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hajrulla Emini: