Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hajzer Gjoshi - Hidhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja", por nuk këndohet nga Hajzer Gjoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hajzer Gjoshi - Hidhet Vallja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

18/04/2017

2017-04-18T17:09:32+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hidhet Vallja" kënduar nga Hajzer Gjoshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fadil Kodrolli - Hidhet Vallja

Hidhet vallja, vallja e pare, vallja e pare.
Hidhet vallja, vallja e pare, vallja e pare.
Kush vallezon u mloft me ar, u mloft me ar.
Kush vallezon u mloft me ar, u mloft me ar.

Hidhet vallja, vallja e dyt, vallja e dyt.
Hidhet vallja, vallja e dyt, vallja e dyt.
Kush s'vallezon i plaqin syt, i plaqin syt.
Kush s'vallezon i plaqin syt, i plaqin syt.

Hidhet vallja, vallja e tret, vallja e tret.
Hidhet vallja, vallja e tret, vallja e tret.
Kush vallezon u gezoft perjete, u gezoft perjete.
Kush vallezon u gezoft perjete, u gezoft perjete.

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Hidhet Vallja

Hidhet vallja , vallja e par vallja e par , hidhet valllja , vallja e par , vallja e par

kush vallzon u mbuloft me ar u mbuloft me ar

Hidhet vallja vallja e dyt vallja e dyt hidhet vallja vallja e dyt vallja e dyt

Kush s'vallezon i plaqin syt kush s'vallezon i plaqin syt i plaqin syt

Dava Gjergji - Hidhet Vallja

hidhet vallja vallja e pare vallja e pare hidhet vallja vallja e pare vallja e pare kush vallezon u mloft me ar u mloft me ar kush vallezon u mloft me ar u mloft me ar.

hidhet vallja vallja e dyte vallja e dyte hidhet vallja vallja e dyte vallja e dyte kush s vallezon i plaqin syte i plaqin syte kush s vallezon i plaqin syte i plaqin syte.

hidhet vallja po lun shota po lun shota hidhet vallja po lun shota po lun shota bine dairet dridhet toka dridhet toka bine dairet dridhet toka dridhet toka.

hidhet vallja kanga s nalet kanga s nalet hidhet vallja kanga s nalet kanga s nalet bine tupanat gjemojne malet gjemojne malet bine tupanat gjemojne malet gjemojne malet.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Hajzer Gjoshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë