Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hajzer Gjoshi - Arapke Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arapke Moj".
3. Video është e këngës "Arapke Moj", por nuk këndohet nga Hajzer Gjoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hajzer Gjoshi - Arapke Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Orkestrimi:

Hekuran Prenaj

Komente

Asnjë Koment

22/03/2020

2020-03-22T15:09:43+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Arapke Moj" kënduar nga Hajzer Gjoshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 17 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
17

DËRGO TEKSTIN

Orkestrimi: Hekuran Prenaj
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ermira Babaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me thane se te pane ty,te pane duke lotuar /2x
me mir te qaje un per ty se sa ti per mua /2x

ref:
O mos mu deshpero ti, o mos mu hidhero /2x
Arapke moj sy zeske moj sa forte te dashuroj /2x

II

Me thane se vaditje ti nje kopshte me jargavane /2x
Keputma nje e falma mu aman cme dogje xhane /2x

ref:
O mos mu deshpero...Më Shumë Këngë Nga Hajzer Gjoshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë