TEKSTESHQIP

Hajzer Gjoshi & Donika Rushiti
Kur U Ndamë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur U Ndamë" kënduar nga Hajzer Gjoshi & Donika Rushiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Hekuran Prenaj.