TEKSTESHQIP

Hajzer Gjoshi & Melisa Maloku
Kenge Dasmash (Gezuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Dasmash (Gezuar 2023)" kënduar nga Hajzer Gjoshi & Melisa Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Ermal Krasniqi.