Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Haki Halimi - Kthema Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zot".
3. Video është e këngës "Kthema Zot", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Haki Halimi - Kthema Zot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

12/01/2020

2020-01-12T09:26:13+00:00Shumë vite kan kaluar
Ti je martuar
Unë jam martuar
Njerëzit kan harruar
Sa shumë jemi dasht

Asgjë nuk ka ndryshuar
Veç u shua
Por u shtua dashuria
Që unë për ty e kam pas

Pse shuhen dashurit e mëdha
A është fajtor njeriu
A është fati
Ne të dy s'jemi pa
Veç për një fjal goje
Veç për inati

Kthema zot
Kthema kohën dua ta takoj
T'lutem zot edhe njëherë
Dua ta përqafoj
T'i them se nuk e kam harru
T'i them se ende e du
Veç më shumë e du

T'luuuutem zot


Ky tekst u dërgua nga Erona Rysha2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Haki Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë