TEKSTESHQIP

Halide Piskala
Hajde Rrokim Vallen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Rrokim Vallen" kënduar nga Halide Piskala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.