Më mbaj mend (për 1 muaj)


Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Ku Po Shkon Moj Zane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po Shkon Moj Zane".
3. Video është e këngës "Ku Po Shkon Moj Zane", por nuk këndohet nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Ku Po Shkon Moj Zane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Cka Po M'rrin Karshi Karshi"

Komente

Asnjë Koment

23/09/2014

2014-09-23T07:08:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Po Shkon Moj Zane" kënduar nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Halil Bytyqi & Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ku po shkon moj Zanë
Najkun mos mje dhanë

Jam e re bre djalo
As ndërmen se kam

Hej hej as ndërmen se kam

Sje e re moj Zanë
Ke mbush njizet vjet

Mka than nana djalo
Prit edhe naj vjet

Hej hej prit edhe naj vjetMë Shumë Këngë Nga Halil Bytyqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë