Halit Gashi
Halit Gashi
Halit Gashi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Halit Gashi është këngëtar i njohur. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku"

Më datë 21 Shtator 2019, Halit Gashi publikon videoklipin "Dr. Lec Gradica". Muzika e këngës u punua nga Burim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xhavit Hajdari.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0