TEKSTESHQIP

Halit Gashi & Besim Haliti
Ilaz Kodra
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ilaz Kodra" kënduar nga Halit Gashi & Besim Haliti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ilaz Kodra".
INFO
Materiali muzikor erdhi tek ne mjaft këndshëm me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 30 Prill 2024. Autor i muzikës dhe orkestrues i këngës është Arjon Gashi.