TEKSTESHQIP

Halit Gashi
Jahir Sopi
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Jahir Sopi" kënduar nga Halit Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Jahir Sopi".
INFO
Ashtu siç pritej, projekti muzikor u prezantua tek artdhashësit i përpunuar me mjaft shije edhe me klip muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga Fitim Rrustemi. Ky videoklip u publikua më 11 Gusht 2023. Kompozitori i këngës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Arjon Gashi, teksa kënga vjen me vargje nga Faruk Krasniqi.