Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva - Kush Je Ti (Feat. Shkurte Fejza)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hamza...
Kush je ti kush je ti
Kush je ti vetull kuror

Shkurtja...
O une jam une jam
Re e qiellit qe leshoj bor

Hamza...
A mos je a mos je
A mos je lumi i tha

Shkurtja...
O si na shkoj si na shkoj
Na shkoj jeta pa u pa

Hamza...
Kush je ti kush je ti
Kush je ti vetull sy zez

Shkurtja...
O une jam une jam
Un jam akull qe shkrij vet

Hamza...
A mos je a mos je
Mos je goc thu a mos je

Shkurtja...
O si na shkoj si na shkoj
Na shkoj jeta pa u pjek

Hamza...
Kush je ti kush je ti
Kush je ti mori petrit

Shkurtja...
O une jam une jam
Re e qiellit qe leshoj shi

Hamza...
A mos je a mos je
A mos je zog n'fluturim

Shkurtja...
O une jam une jam
Vet pranvera ne lulzim

Hamza...
Kush je ti kush je ti

Sebashku...
Si ti

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberFeaturing: Shkurte Fejza
Publikimi: 20/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Hamez Llapqeva:


Komente 0


Hamez Llapqeva - Kush Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Hamez Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.